Responsive Image

BILETY

 • Podjęliśmy decyzję o podniesieniu cen biletów, nieznacznym w stosunku do szalejącej inflacji, rosnących cen oraz zwiększonych potrzeb Klubu w związku z awansem do Fortuna 1 Ligi. W przypadku standardowego biletu na sektor będzie to podwyżka z 20 na 25 zł za wejściówkę.
 • W sezonie 2022/2023 dojdzie do wielu niezwykle interesujących pojedynków, dlatego też zdecydowaliśmy się na kategoryzację spotkań. Na trzy mecze rangi TOP – z GKS Katowice, ŁKS Łódź i Zagłębiem Sosnowiec – bilety będą droższe. Koszt standardowej wejściówki na sektor wyniesie w tych trzech przypadkach 30 zł.
 • Indywidualnie potraktowany zostanie mecz z Wisłą Kraków. Cennik biletów na to spotkanie zostanie ustalony w późniejszym terminie.
 • Ze względów organizacyjnych, począwszy od startu sezonu 2022/2023 znika podział na Trybunę Górną i Dolną. Teraz ta część stadionu będzie funkcjonować pod nazwą TRYBUNA. Kibice, którzy w poprzednim sezonie posiadali karnety na Trybunę Dolną oraz Górną, otrzymają pierwszeństwo w wyborze miejsca na nowe rozgrywki.
​​​​​​​
Responsive Image
Responsive Image
*ULGOWY – uczniowie i studenci w wieku od 15 do 26 lat, kobiety, seniorzy powyżej 65. roku życia, niepełnosprawni
*SZKOLNY – dzieci w wieku od 7 do 14 lat

​​​​​​​Sprzedaż biletów prowadzona jest stacjonarnie:
 • ​​​​​​​sklep „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chorzowie, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00
 • Strefa Kibiców przy Cichej 6 w Chorzowie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
 • w kasach stadionu w dni meczowe
​​​​​​​Bilety można kupować także w systemie internetowym.

​​​​​​​KUP BILET ONLINE


UWAGA!
 • Wszystkie karty kibica wydane przed 30.06.2022 r. zostały zdezaktywowane i nie można się już nimi posługiwać.
 • Kupując bilet stacjonarnie, jest on nabijany na nową kartę kibica. Fani, którzy jeszcze jej nie posiadają, otrzymają ją bezpłatnie przy zakupie wejściówki. Nowe karty nie będą wydawane w dniu meczu!
 • Kupując bilet online Kibic wybiera formę zakupu: doładowanie posiadanej nowej karty albo bilet do własnego wydruku lub okazania na urządzeniu mobilnym, otrzymany na adres e-mail.
 • W dniu meczu wejściówki w sprzedaży stacjonarnej kosztują 5 zł więcej!​​​​​​​
 • Na stadion Kibic wchodzi z kartą kibica lub wydrukiem biletu lub okazując go na urządzeniu mobilnym, a także z dokumentem tożsamości zawierającym zdjęcie i nr PESEL.


KARNETY NA SEZON 2022/2023

 
Jak co roku gorąco zachęcamy do zakupu karnetów upoważniających do wstępu na wszystkie domowe mecze Ruchu w sezonie zasadniczym Fortuna 1 Ligi. Jak przed rokiem, w podziękowaniu za lojalność, niższe ceny oferujemy kibicom, którzy posiadali abonament w poprzednim sezonie. Wraz z powrotem Ruchu do centralnych rozgrywek Fortuna Pucharu Polski do karnetowiczów wraca bonus w postaci darmowego wejścia na na mecze pucharowe. Dla fanów, którzy lubią nieco zaryzykować i mocno wierzą w „Niebieskich”, przygotowaliśmy po raz pierwszy KARNETY PLUS, które dodatkowo upoważniają do wstępu na ewentualne mecze barażowe o awans do PKO BP Ekstraklasy.
​​​​​​​
Dlaczego zakup karnetu się opłaca? Poniżej kilka najważniejszych argumentów:
​​​​​​​
 • Niska cena w przeliczeniu na jeden mecz (na sektor ok. 19 zł dla przedłużających karnet i 22 zł przy podstawowej cenie karnetu);
 • Pojedyncze normalne bilety na sektor na 17 ligowych spotkań to wydatek rzędu ok. 450 zł. Kupując karnet można zaoszczędzić 75 zł, a jeśli kibic posiadał abonament w poprzednim sezonie, w jego kieszeni pozostanie aż 125 zł!;
 • Stały rabat na „Niebieskie” gadżety w wysokości 10%;
 • Darmowy wstęp na domowe mecze Fortuna Pucharu Polski;
 • Gratis nowa karta kibica, etui na kartę oraz smycz;
 • Karnetowicze otrzymają pierwszeństwo w zakupie biletów na ewentualne mecze barażowe.
Responsive Image
Responsive Image
*ULGOWY – uczniowie i studenci w wieku od 15 do 26 lat, kobiety, seniorzy powyżej 65. roku życia, niepełnosprawni
*SZKOLNY – dzieci w wieku od 7 do 14 lat

​​​​​​​Po karnety zapraszamy stacjonarnie do sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chorzowie, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00, a także do Strefy Kibiców przy Cichej w godzinach  8:00-16:00. Karnety można kupować także w systemie internetowym.
​​​​​​​

​​​​​​​KUP KARNET ONLINE

Przy stacjonarnym zakupie karnetu niezbędne jest wypełnienie wniosku. Możecie to zrobić na miejscu lub pobrać TUTAJ, wydrukować, wypełnić w domu i przyjść z wypełnionym wnioskiem do jednego z naszych sklepów. Przyspieszy to proces zakupu.

Kibice niepełnosprawni mogą zakupić karnet ze zniżką stacjonarnie, okazując orzeczenie o niepełnosprawności. Orzeczenie można także wysłać na adres bilety@ksruch.com, wówczas, po dodaniu uprawnienia do zniżki do konta kibica, możliwy będzie również zakup karnetu online.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:
538 508 237
​​​​​​​bilety@ksruch.com
 

​​​​​DO ZOBACZENIA NA STADIONIE!

Responsive Image