​​​​​​​11.02.2023 Ruch Chrobry Głogów 1:0

Michał Feliks

Powiązane artykuły

08.09.2023

Piast znów lepszy w sparingu

W meczu kontrolnym rozegranym na stadionie przy Cichej „Niebiescy” przegrali 0:3 z Piastem Gliwice.
01.09.2023

Ze Stalą na remis

„Niebiescy” w ostatnim meczu przed reprezentacyjną przerwą podzielili się punktami ze Stalą Mielec. Prowadziliśmy po premierowej bramce Daniela Szczepana, goście odpowiedzieli tuż przed przerwą.
26.08.2023

Derby na remis

Nie padły gole w wyjazdowym meczu Ruchu z Piastem Gliwice na świetnie nam znanym stadionie przy Okrzei. Za niespełna tydzień w tym samym miejscu, tyle że jako gospodarz, zmierzymy się ze Stalą Mielec.
19.08.2023

Porażka po rykoszecie

"Niebiescy" ponieśli pierwszą domową porażkę w sezonie 2023/2024. Na stadionie w Gliwicach ulegliśmy Jagiellonii Białystok 0:1 po golu straconym w końcówce.
15.08.2023

Wybieramy Betclic Piłkarza Meczu

Wraz z naszym Sponsorem Strategicznym, marką Betclic, zapraszamy do głosowania na najlepszego piłkarza Ruchu w wyjazdowym meczu z Wartą Poznań. Swoje głosy możecie oddawać do środy (16 sierpnia) do...
14.08.2023

Skrót meczu z Wartą [WIDEO]

Dzięki trafieniom Tomasza Swędrowskiego i Michała Feliksa "Niebiescy" wywieźli z Grodziska Wielkopolskiego cenny remis. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów meczu.