Urodziny Pawła Baranowskiego

Dziś 33. urodziny obchodzi Paweł Baranowski. Obrońcy Ruchu życzymy zdrowia, formy i samych udanych występów z eRką na piersi. Wszystkiego Niebieskiego!
24.09.2023

Ruch gonił, ale nie dogonił. Mistrz wygrywa w Gliwicach

Po szalonym meczu Niebiescy ulegli Rakowowi Częstochowa 3:5 w 9. kolejce PKO BP Ekstraklasy. W kolejnym tygodniu pucharowe spotkanie z Legią II Warszawa i wyjazd do Krakowa na konfrontację z...
08.09.2023

Piast znów lepszy w sparingu

W meczu kontrolnym rozegranym na stadionie przy Cichej „Niebiescy” przegrali 0:3 z Piastem Gliwice.
01.09.2023

Ze Stalą na remis

„Niebiescy” w ostatnim meczu przed reprezentacyjną przerwą podzielili się punktami ze Stalą Mielec. Prowadziliśmy po premierowej bramce Daniela Szczepana, goście odpowiedzieli tuż przed przerwą.
27.08.2023

"To jest budujące" [WIDEO]

- Zagraliśmy na zero z tyłu i to jest na pewno budujące. Z przebiegu meczu szanujemy ten punkt - mówił Paweł Baranowski po końcowym gwizdku spotkania z Piastem Gliwice.
26.08.2023

Derby na remis

Nie padły gole w wyjazdowym meczu Ruchu z Piastem Gliwice na świetnie nam znanym stadionie przy Okrzei. Za niespełna tydzień w tym samym miejscu, tyle że jako gospodarz, zmierzymy się ze Stalą Mielec.