Advertdruk.pl na kolejny rok z Ruchem

15 wrz 2023 | 12:25

Na kolejny sezon – już ósmy z rzędu – przedłużona została współpraca naszego Klubu z firmą Advertdruk.pl, najlepiej wyposażoną drukarnią cyfrową w Polsce.

– Jesteśmy z Ruchem już długo, żaden spadek nie osłabił naszej współpracy, a tylko ją wzmocnił. Można powiedzieć, że jesteśmy z „Niebieskimi” na dobre i na złe. Staramy się maksymalnie wspierać Klub i czujemy olbrzymią satysfakcję, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do ostatnich, bardzo udanych lat – mówi Marcin Wilk, właściciel Advertdruk.pl.

– Współpraca z Advertdruk.pl trwa już ponad 7 lat, co mówi samo za siebie. Firma była z nami z najtrudniejszych czasach, wielokrotnie wykazując się dużą wyrozumiałością wobec naszej sytuacji. Ostatnie lata to już wspólne pięcie się w górę. Jakość, profesjonalizm, terminowość, szybka realizacja naszych często nietypowych zleceń – zawsze możemy liczyć na Advertdruk.pl i mam nadzieję, że ta współpraca będzie trwać jeszcze wiele, wiele lat – podkreśla Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu.

Oferta drukarni Advertdruk.pl obejmuje druk offsetowy do formatu B0, druk cyfrowo-offsetowy do formatu B1, druk cyfrowy laserowy do formatu A3+, oraz druk wielkoformatowy. Nowocześnie wyposażony park maszynowy oraz rozbudowana introligatornia licząca ok, 200 maszyn oraz urządzeń, a także wykwalifikowana kadra i systemy informatyczne pozwalają naszemu Partnerowi na ekspresowe wykonanie każdego zlecenia – w dużym, średnim i niskim nakładzie.

Advertdruk.pl oferuje najlepszy jakościowo oraz najtańszy w Polsce cyfrowy druk książek, instrukcji, broszur, ulotek reklamowych, materiałów szkoleniowych, wizytówek, kalendarzy, czasopism, katalogów, plakatów, zaproszeń, opakowań, etykiet itp., oraz ekspresowe terminy realizacji – nawet 2 godziny od zamówienia. Jest to najlepiej wyposażona drukarnia cyfrowa w Polsce!

Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera www.advertdruk.pl.