ALBA na dłużej z Ruchem

20 mar 2024 | 10:55

Do końca 2024 roku przedłużona została umowa z Grupą ALBA, Sponsorem Strategicznym naszego Klubu.

- Mimo że do końca sezonu już bliżej niż dalej, przedłużona została umowa z jednym z kluczowych Sponsorów, bez którego trudno byłoby sobie wyobrazić Czas Odbudowy naszego Klubu. Nasza współpraca trwa już prawie 5 lat, wspólnie świętowaliśmy wiele sukcesów. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i obdarzenie nas zaufaniem na kolejny okres – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Ruchu Chorzów. 

W ramach umowy, która została przedłużona do 31 grudnia 2024 roku, logo Grupy ALBA niezmiennie będzie znajdować się na strojach meczowych. Wraz z naszym Sponsorem Strategicznym realizować będziemy wspólną kampanię w ramach Celów Zrównoważonego Rozwoju, m.in. promując dobre nawyki i kształtując odpowiednie postawy u młodych podopiecznych naszego Centrum Szkolenia. Ponadto logotyp naszego Sponsora będzie widoczny na bandach wokół boiska, bannerach reklamowych i drukach meczowych. 

ALBA Group (Grupa ALBA) jest jednym ze światowych liderów branży gospodarki odpadami i recyklingu, ochrony środowiska oraz obrotu surowcami wtórnymi. ALBA Group jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Z biegiem czasu stała się trzecim pod względem wielkości przedsiębiorstwem w Polsce, oferującym usługi odbioru i zagospodarowania odpadów, oczyszczania oraz z zakresu facility management.

W Polsce Grupa ALBA prowadzi działalność w oparciu o trzy regiony oraz kilkanaście spółek i filii zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zapewnia pracę dla ponad tysiąca osób. Właścicielem spółek ALBA Group w Polsce jest spółka ALBA Polska Sp. z o.o.