Bilety na mecz z Górnikiem Łęczna

2 sie 2022 | 10:32 Tomasz Ferens; foto: Tomasz Stefanik

Ruszyła sprzedaż wejściówek na kolejny mecz ligowy rozgrywany na stadionie przy Cichej, w którym "Niebiescy" zmierzą się z Górnikiem Łęczna. Po bilety zapraszamy do Strefy Kibiców, sklepu "eRka" oraz do internetowego systemu sprzedaży.

Mecz z Górnikiem Łęczna odbędzie się przy Cichej w czwartek, 11 sierpnia, o godz. 20:30.


Cennik biletów na mecz z Górnikiem Łęczna:


*ULGOWY – uczniowie i studenci w wieku od 15 do 26 lat, kobiety, seniorzy powyżej 65. roku życia, niepełnosprawni
*SZKOLNY – dzieci w wieku od 7 do 14 lat

Po bilety zapraszamy stacjonarnie do Strefy Kibiców przy Cichej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 i sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chorzowie, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. Bilety dostępne są także w internecie, na naszej nowej stronie do zakupu wejściówek online.

KUP BILET ONLINE

 

UWAGA!

  • Wszystkie karty kibica wydane przed 30.06.2022 r. zostały zdezaktywowane i nie można się już nimi posługiwać.
  • Kupując bilet stacjonarnie, jest on nabijany na nową kartę kibica. Fani, którzy jeszcze jej nie posiadają, otrzymają ją bezpłatnie przy zakupie wejściówki. Nowe karty nie będą wydawane w dniu meczu!
  • Kupując bilet online Kibic wybiera formę zakupu: doładowanie posiadanej nowej karty albo bilet do własnego wydruku lub okazania na urządzeniu mobilnym, otrzymany na adres e-mail.
  • W dniu meczu wejściówki w sprzedaży stacjonarnej kosztują 5 zł więcej!
  • Na stadion Kibic wchodzi z kartą kibica lub wydrukiem biletu lub okazując go na urządzeniu mobilnym, a także z dokumentem tożsamości zawierającym zdjęcie i nr PESEL.

 

Przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na nowy sezon. Można je zakupić TUTAJ.

DO ZOBACZENIA NA CICHEJ!