BWG Climatic na dłużej z Ruchem!

29 lut 2024 | 11:00

Z przyjemnością informujemy, że firma BWG Climatic - Bioclimatic przedłużyła umowę sponsorską z naszym Klubem.

- Bardzo miło ogłosić nam że kolejna firma zdecydowała się zostać z Ruchem na dłużej. BWG Climatic przeszedł z nami drogę od trzeciej ligi do Ekstraklasy. Wierzymy, że osiągniemy wspólnie jeszcze niejeden sukces. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i niezmienne zaufanie – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Niebieskich.

BWG Climatic - Bioclimatic to rodzinna firma, działająca od kilkudziesięciu lat na europejskim i światowym rynku, w zakresie jonizacji i oczyszczania powietrza. Zastosowanie urządzeń znajdujemy w przemyśle spożywczym, budownictwie kubaturowym, jak również budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, urzędy. Oferta jonizatorów Bioclimatic, została również przygotowana pod segment medyczny. Urządzenia te pracują w szpitalach, przychodniach, klinikach stomatologicznych i innych miejscach, gdzie występuje duże zagrożenie kontaktu człowieka ze szkodliwymi czynnikami (bakterie, wirusy, chorobotwórcze patogeny). 

Osobna część produktów kierowana jest do klientów indywidualnych, gdzie zastosowanie dla nich znajdujemy w domach i mieszkaniach. Samopoczucie domowników poprawia się gdyż eliminują one z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłki kwiatowe, bakterie i roztocza. Są świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Produkty spółki Bioclimatic od 10 lat poprzez dystrybutorów są dostępne na rynku Polskim, oraz posiadamy certyfikaty i badania na skuteczne zwalczanie Covid – 2 i inne wirusy.

- Zdecydowaliśmy się przedłużyć dalszą naszą współpracę, ponieważ projekt odbudowy całego Klubu jest na zdrowych zasadach. Bardzo się cieszymy że uczestniczymy w tym przedsięwzięciu – mówi Arkadiusz Lazar, dyrektor ds. sprzedaży BWG Climatic. 

Umowa z firmą BWG Climatic - Bioclimatic została przedłużona do 30 czerwca 2024 r. Ofertę naszego Sponsora znajdziecie TUTAJ.