BWG Climatic Sponsorem Ruchu w kolejnym sezonie!

3 sie 2022 | 17:06 Tomasz Ferens; foto: Tomasz Stefanik

Miło nam poinformować, że współpraca z naszym Sponsorem, firmą BWG Climatic, została przedłużona na sezon 2022/2023.

– Firma BWG Climatic jest z nami niemal od początku odbudowy Klubu, dlatego nasze relacje są już ugruntowane i silne. Obie strony są bardzo zadowolone z dotychczasowej współpracy, dlatego nie było przeciwwskazań do jej kontynuacji. Dziękuję za to zaufanie – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

– Bardzo się cieszymy, że możemy dalej kontynuować naszą współpracę z Ruchem Chorzów. Od początku firma Bioclimatic – niemiecki producent urządzeń – a my jako BWG Climatic, jako jedyny przedstawiciel na Polskę, staramy  się wspierać wszystkie poczynania nakreślone przez władze Klubu. Po prostu jesteśmy dumni, że możemy dołożyć cegiełkę do odbudowy Ruchu. Nie zapominamy również o młodzieży z Centrum Szkolenia, która również nie jest nam obojętna, bo to przyszłość Klubu – mówi Arkadiusz Lazar, przedstawiciel firmy BWG Climatic.

BWG Climatic jest wyłącznym dystrybutorem na polski rynek produktów Bioclimatic, firmy działającej od kilkudziesięciu lat na europejskim i światowym rynku w zakresie jonizacji i oczyszczania powietrza. Poprzez proces wytwarzania wyładowań jonów dodatnich i ujemnych, zachodzący w urządzeniach firmy, w skuteczny sposób powietrze jest oczyszczane. Ogólne samopoczucie człowieka poprawia się, gdyż z powietrza są eliminowane drobnoustroje, wirusy i bakterie, jest ono wolne od zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów, które mają wpływ na zdrowie człowieka. Zastosowanie tych urządzeń znajdujemy w przemyśle spożywczym, budownictwie kubaturowym, jak również budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, urzędy.

Oferta jonizatorów została również przygotowana pod segment medyczny. Urządzenia te pracują w szpitalach, przychodniach, klinikach stomatologicznych i innych miejscach, gdzie występuje duże zagrożenie kontaktu człowieka ze szkodliwymi czynnikami (bakterie, wirusy, chorobotwórcze patogeny). Osobna część produktów kierowana jest do klientów indywidualnych, gdzie zastosowanie dla nich znajdujemy w domach i mieszkaniach. Samopoczucie domowników poprawia się gdyż eliminują one z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłki kwiatowe, bakterie i roztocza. Są świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych.

Wieloletnie badania, jak również sytuacja związana z pandemią pokazują jak kluczowa jest czystość środowiska, w którym przebywamy na co dzień. Produkty naszego Sponsora są gwarancją maksymalnej koncentracji na naszym głównym celu, czyli zdrowiu i dobrym samopoczuciu człowieka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Sponsora – www.bioclimatic.pl.