BWG Climatic nadal Sponsorem Ruchu!

19 wrz 2023 | 14:50

Miło nam poinformować, że do końca roku przedłużona została współpraca z naszym Sponsorem, firmą BWG Climatic.

– Jako wieloletni sympatyk Klubu, a dzisiaj dyrektor i prokurent firmy BWG Climatic bardzo się cieszę, że nadal będziemy wspierać Ruch, teraz już na najwyższym szczeblu rozgrywkowym – mówi Arkadiusz Lazar, Dyrektor ds. Sprzedaży BWG Climatic.

– BWG Climatic to jedna z tych firm, która przeszła z nami całą drogę od III ligi do PKO BP Ekstraklasy. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i jestem przekonany, że dzięki kontynuacji współpracy nasz Sponsor będzie docierał do kolejnych klientów – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów.

BWG Climatic jest wyłącznym dystrybutorem na polski rynek produktów Bioclimatic, firmy działającej od kilkudziesięciu lat na europejskim i światowym rynku w zakresie jonizacji i oczyszczania powietrza. Poprzez proces wytwarzania wyładowań jonów dodatnich i ujemnych, zachodzący w urządzeniach firmy, w skuteczny sposób powietrze jest oczyszczane. Ogólne samopoczucie człowieka poprawia się, gdyż z powietrza są eliminowane drobnoustroje, wirusy i bakterie, jest ono wolne od zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów, które mają wpływ na zdrowie człowieka. Zastosowanie tych urządzeń znajdujemy w przemyśle spożywczym, budownictwie kubaturowym, jak również budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, urzędy.

Oferta jonizatorów została również przygotowana pod segment medyczny. Urządzenia te pracują w szpitalach, przychodniach, klinikach stomatologicznych i innych miejscach, gdzie występuje duże zagrożenie kontaktu człowieka ze szkodliwymi czynnikami (bakterie, wirusy, chorobotwórcze patogeny). Osobna część produktów kierowana jest do klientów indywidualnych, gdzie zastosowanie dla nich znajdujemy w domach i mieszkaniach. Samopoczucie domowników poprawia się gdyż eliminują one z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłki kwiatowe, bakterie i roztocza. Są świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych.

Wieloletnie badania, jak również sytuacja związana z pandemią pokazują jak kluczowa jest czystość środowiska, w którym przebywamy na co dzień. Produkty naszego Sponsora są gwarancją maksymalnej koncentracji na naszym głównym celu, czyli zdrowiu i dobrym samopoczuciu człowieka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Sponsora – www.bioclimatic.pl.