FC USA oficjalnym Partnerem Ruchu

7 lut 2023 | 19:20 Tomasz Ferens

Do grona Partnerów naszego Klubu dołączył kolejny zagraniczny fanklub. Rozpoczynamy oficjalną współpracę z FC USA!

– Doceniamy zaangażowanie, energię i chęci do działania naszych kibiców ze Stanów Zjednoczonych, widzimy, jak się rozwijają i jak rozrasta się nasza zagraniczna społeczność. Cieszymy się, że rozpoczynamy oficjalną współpracę. Każdy, kto chce pomagać Ruchowi jest u nas mile widziany. Razem do celu! – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że tak żyzna okazała się amerykańska ziemia i udało się odnaleźć tak wiele serc pompujących Niebieską krew. Jesteśmy podekscytowani wejściem w kolejny etap naszego rozwoju, jakim jest oficjalna współpraca z Klubem. Wierzymy, że dzięki temu będziemy zwiększać nasze zaangażowanie w sprawy naszego ukochanego Ruchu i otaczającej go społeczności, z którą współpracujemy. Mija rok naszej działalności. Cieszymy się z tego, co już udało nam się zrobić. Teraz będziemy zasilać Klub stałymi kwotami, które będą mogły być wykorzystywane na przedsięwzięcia w danym momencie najistotniejsze. Już zacieramy ręce na rundę wiosenną. Liczymy, że cała ta sytuacja ze stadionem tylko dodatkowo zmobilizuje naszą drużynę – mówi Piotr Szałęga, jeden z założycieli FC USA, fanatyk pochodzący z Kochłowic.

 Wszystkich kibiców Ruchu mieszkających w Stanach Zjednoczonych zachęcamy do kontaktu z „Niebieskim” fanklubem. Można to zrobić poprzez oficjalny fanpage na Facebooku – FC Ruch Chorzów USA.