Strefa gastronomiczna na Wielkim Meczu Przyjaźni

19 kwi 2024 | 14:58

​​​​​​W dniu meczu z Widzewem już od godz. 12:00 będzie na Was czekać specjalna strefa przy Stadionie Śląskiego (przy bramie nr 4 ). Strefa ta będzie czynna do godz. 16:30.

Od godz. 15:30 działać będą liczne punkty gastronomiczne zlokalizowane na terenie obiektu. Kibiców z sektorów 8D, 9D, 10D, 11D i 12D zapraszamy do wnętrza trybuny wschodniej.

Zachęcamy do skorzystania z oferty gastronomicznej naszego Partnera – Duofest.

We wszystkich punktach znajdziecie m.in. tradycyjny wuszt z Cichej oraz piwo. Do dyspozycji kibiców będą kubki wielokrotnego użytku z dedykowanymi Niebieskimi grafikami, z których będzie można skorzystać wpłacając kaucję w wysokości 10 zł. Po meczu na podstawie paragonu kubek będzie można zwrócić i tym samym odzyskać kaucję lub zabrać kubek ze sobą do domu.

Z uwagi na zakwalifikowanie meczu z Widzewem jako imprezy podwyższonego ryzyka, informujemy, że na terenie stadionu sprzedawane będzie wyłącznie piwo bezalkoholowe. W strefie przed stadionem (przypominamy - czynna od 12:00 do 16:30) dostępne będzie piwo 3,5%.

UWAGA! Prosimy, zabierzcie ze sobą gotówkę - przez wzgląd na bardzo dużą liczbę uczestników imprezy, przeciążone mogą być terminale płatnicze.