InBody Poland Partnerem Ruchu

20 sty 2023 | 15:45 Tomasz Ferens

Pierwszą firmą, która dołączyła do grona Partnerów Biznesowych Ruchu w 2023 r., jest InBody Poland, dystrybutor wiodących analizatorów składu ciała. Witamy w „Niebieskiej” Drużynie!

– Bardzo cieszymy się, że dołączyliśmy do rodziny Ruchu Chorzów. Wierzymy, że dzięki analizatorowi InBody, piłkarze wszystkich roczników i poziomów rozgrywkowych będą jeszcze lepiej monitorowani pod względem faktycznego składu ciała oraz przygotowania do startów – mówi Adam Zarzecki z InBody Poland.

 – Cały czas staramy się rozwijać warunki do pracy dla naszych zawodników. Jestem przekonany, że narzędzia, jakie nasz sztab otrzyma, dzięki współpracy z InBody Poland, pomogą w jeszcze lepszym przygotowaniu do kolejnych sportowych wyzwań – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Firma InBody jest wiodącym producentem analizatorów składu ciała, które wyróżniają się wysoką wiarygodnością, dokładnością i powtarzalnością pomiarów. Zaawansowana technologia impedancji bioelektrycznej stosowana w analizatorach InBody zapewnia dokładne, szybkie i nieinwazyjne pomiary. Urządzenie dostarczy szczegółowych informacji o składzie ciała każdego badanego, m.in. zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie czy też wisceralnej tkanki tłuszczowej.

InBody ułatwia pracę specjalistów na całym świecie! Zapraszamy do kontaktu z naszym nowym Partnerem:

www.inbodypoland.pl

mail: info@maniacgym.pl

tel. 609 870 820