Karnety na Stadion Śląski!

26 wrz 2023 | 13:45

Za niewiele ponad miesiąc Niebiescy rozegrają swój pierwszy domowy mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Ruszamy ze sprzedażą karnetów na spotkania rozgrywane w "Kotle Czarownic"!

Karnety dostępne są zarówno online na bilety.ksruch.com, jak i stacjonarnie w Strefie Kibiców na Cichej, sklepie "eRka" na Jagiellońskiej oraz na Niebieskiej wyspie w Galerii AKS.

Umowa zawarta ze Stadionem Śląskim jest na tyle elastyczna, że daje nam możliwość organizacji meczów ligowych w kilku różnych wariantach dopuszczonej pojemności. W związku z powyższym karnety można kupować wyłącznie na te miejsca, które będą dostępne bez względu na wybrany wariant pojemności. Wariant podstawowy, na którym się opieramy, to 15 882 miejsca. Przedstawia go poniższa mapa:

UWAGA! W przypadku otwierania na poszczególne mecze kolejnych części stadionu (np. górne sektory na trybunie zachodniej), karnetowicze będą mieli możliwość zmiany swojego miejsca na dany mecz.

 

Dlaczego zakup karnetu na Stadion Śląski się opłaca?

  • to oszczędność pieniędzy – w porównaniu do cen biletów, zakup karnetu to oszczędność od 12% do nawet 28%!
  • stały rabat na „Niebieskie” gadżety w wysokości 10%;
  • gwarancja udziału we wszystkich 12 meczach ligowych rozgrywanych na Stadionie Śląskim, w tym hitowych spotkaniach z Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań, Legią Warszawa i Widzewem Łódź.
  • gwarancja stałego miejsca na stadionie.Po karnety zapraszamy do internetowego systemu sprzedaży oraz stacjonarnie do Strefy Kibiców przy Cichej czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chorzowie, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00 oraz na Niebieską Wyspę w Galerii AKS przy ul. Parkowej 20 w Chorzowie, czynnej od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą skierowaną do dotychczasowych karnetówiczów - szczegóły TUTAJ.