Nefrolux nowym sponsorem strategicznym Ruchu!

8 lut 2024 | 12:59

Z przyjemnością informujemy, że szpital Nefrolux z Siemianowic Śląskich rozszerzając współpracę z Niebieskimi został sponsorem strategicznym naszego Klubu, a jego logo będzie znajdować się na przedzie koszulek zespołu podczas meczów PKO BP Ekstraklasy.

- Bardzo miło jest nam podzielić się z kibicami tak dobrą wiadomością tuż przed startem rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy. Nefrolux już od pewnego czasu znajduje się w gronie naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy zadowoleni, że nasza współpraca teraz nabierze jeszcze większego wymiaru. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Niebieskich. 

Nefrolux współpracuje z Ruchem od marca 2023 roku. Był m.in. sponsorem ligowych meczów z Wisłą Kraków czy Łódzkim Klubem Sportowym, pamiętając również o naszym Centrum Szkolenia i obejmując sponsoring tytularny nad niedawnym Nefrolux Cup U-11 im. Henryka Duszy, rozegranym w hali MORiS.

Obecna umowa Ruchu z firmą Nefrolux obowiązywać będzie do 30 czerwca 2024 roku. Na jej mocy logo firmy znajdzie się na przedzie koszulek meczowych Niebieskich w PKO BP Ekstraklasie. Pierwszy raz zagości na nich już przy okazji piątkowego spotkania z Legią Warszawa na Stadionie Śląskim. 

- Dla mnie jako wieloletniego mieszkańca Chorzowa i kibica Niebieskich, podjęcie decyzji o wsparciu klubu było dość oczywiste. Współpracę traktuję nie tylko jako transakcję biznesową ale połączenie interesów z pasją. Uznałem, że wspólnie możemy jeszcze więcej, co dla spółki Nefrolux jest istotnym elementem i potężnym wsparciem w procesie budowania marki – mówi Wojciech Kamiński, prezes firmy Nefrolux. 

Szpital Nefrolux w Siemianowicach Śląskich to nowoczesna placówka medyczna powstała w 2004 roku, świadcząca szeroki zakres usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie. Na terenie Szpitala znajdują się wielospecjalistyczne oddziały, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, stacja dializ oraz ośrodek rehabilitacji dziennej.

Do dyspozycji pacjentów pozostaje również sieć placówek medycznych na terenie całego Śląska, specjalizujących się w diagnostyce oraz leczeniu chorób nefrologicznych i diabetologicznych. Nefrolux zapewnia kompleksową diagnostykę ambulatoryjną oraz leczenie szpitalne. Placówka konsekwentnie poszerza zakres świadczonych usług medycznych. Podejmuje działania, mające na celu stały rozwój placówki oraz jej dostosowanie do problemów i potrzeb zdrowotnych ludzi z woj. śląskiego i całej Polski.

W swoich działaniach stara się łączyć fachową wiedzę, długoletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną i nowoczesne technologie medyczne z przyjaznym nastawieniem oraz ukierunkowaniem na dobro i komfort pacjentów. Gwarantuje kompleksową opiekę medyczną, a także bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych usług medycznych.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług naszego Partnera:

Nefrolux 
ul. Szpitalna 6
41-100 Siemianowice Śląskie
tel.: 32 621 27 00 / 32 621 26 09
mail: sekretariat@nefrolux.com.pl
www: nefrolux.com.pl