NEFROLUX Sponsorem Meczu z ŁKS-em

15 mar 2023 | 16:30

Szpital Specjalistyczny NEFROLUX z Siemianowic Śląskich został oficjalnym Sponsorem Meczu z Łódzkim Klubem Sportowym.

Marka Sponsora będzie eksponowana na przodzie koszulek meczowych, w których „Niebiescy” zagrają przeciwko ŁKS-owi, a także na grafikach meczowych.

Szpital Nefrolux w Siemianowicach Śląskich to nowoczesna placówka medyczna powstała w 2004 roku, świadcząca szeroki zakres usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie. Na terenie Szpitala znajdują się wielospecjalistyczne oddziały, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, stacja dializ oraz ośrodek rehabilitacji dziennej.

Do dyspozycji pacjentów pozostaje również sieć placówek medycznych na terenie całego Śląska, specjalizujących się w diagnostyce oraz leczeniu chorób nefrologicznych i diabetologicznych. Nefrolux zapewnia kompleksową diagnostykę ambulatoryjną oraz leczenie szpitalne.

Od początku swojej działalności, Nefrolux konsekwentnie poszerza zakres świadczonych usług medycznych. Podejmuje działania, mające na celu stały rozwój placówki oraz jej dostosowanie do problemów i potrzeb zdrowotnych ludzi z woj. śląskiego i całej Polski.

W swoich działaniach stara się łączyć fachową wiedzę, długoletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną i nowoczesne technologie medyczne z przyjaznym nastawieniem oraz ukierunkowaniem na dobro i komfort pacjentów. Gwarantuje kompleksową opiekę medyczną, a także bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych usług medycznych.


Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług naszego Partnera:

Nefrolux Sp. J.

ul. Szpitalna 6
41-100 Siemianowice Śląskie

tel.: 32 621 27 00 / 32 621 26 09
mail: sekretariat@nefrolux.com.pl

​​​​​​​www: nefrolux.com.pl