Start sprzedaży biletów na mecz z Wisłą

27 mar 2023 | 18:45

Informujemy, że sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków rozpocznie się w środę, 29 marca, o godz. 12:00.

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie, w pierwszym etapie sprzedaży możliwość zakupu biletów na mecz z Wisłą będą mieć kibice, którzy posiadali wejściówki na trzy poprzednie spotkania rozgrywane przez Ruch w Gliwicach – z Chrobrym, Stalą i ŁKS-em. Pierwszeństwo będzie obowiązywać do poniedziałku, 3 kwietnia włącznie.

W drugim etapie sprzedaży, który ruszy we wtorek, 4 kwietnia, możliwość zakupu biletów otrzymają kibice, którzy byli na co najmniej dwóch poprzednich spotkaniach rozgrywanych w Gliwicach. Na tym etapie wejściówki będą sprzedawane do wyczerpania miejsc.

Gwarancję wejścia na mecz mają oczywiście posiadacze karnetów.


 

Po wejściówki zapraszamy stacjonarnie do Strefy Kibiców na Cichej czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, sklepu "eRka" przy ul. Jagiellońskiej 3 czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00, a także do internetowego systemu sprzedaży - bilety.ksruch.com.

Mecz z Wisłą zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Gliwicach w sobotę, 22 kwietnia,
o godz. 17:30.


Posiadaczy karnetów, którzy z różnych względów nie mogą być obecni na spotkaniu z Wisłą, prosimy o zwalnianie swoich miejsc, co umożliwi wejście na mecz innym kibicom.