Resonica Partnerem Medycznym Ruchu

26 lip 2022 | 12:55 foto: Tomasz Stefanik

Do biznesowej drużyny Ruchu dołączyła Firma Resonica, sieć pracowni z zakresu USG, rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej, która została Partnerem Medycznym naszego Klubu.

– Jako partner medyczny umożliwimy szybką diagnostykę kontuzjowanych zawodników Ruchu, aby mogli jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia. Mamy jednak nadzieję, że urazy będą omijać „Niebieskich”. Trzymamy kciuki za drużynę w nowym sezonie – mówi Dawid Garbaciok z firmy Resonica.

– Nawiązanie współpracy z Resonicą sprawia, że nasza drużyna jest już w pełni zabezpieczona pod kątem medycznym i jestem pewien, że zawarta umowa będzie korzystna dla obu stron. To kolejna Firma, która nam zaufała i mam nadzieję, że do naszego „Niebieskiego” zespołu będą dołączać kolejne. Zapraszamy – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Resonica to sieć pracowni diagnostycznych znajdująca się na terenie województwa śląskiego, która swoją  działalność koncentruje na bezbolesnych technikach obrazowania, czyli ultrasonografii (USG), rezonansie magnetycznym (MR) i tomografie komputerowym (TK). Nasz Partner Medyczny posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej oraz dysponuje najnowocześniejszym sprzętem. Resonica zapewnia swoim pacjentom dostęp do diagnostyki o najwyższym poziomie. Posiada 5 pracowni. Jakość usług potwierdzają przede wszystkim rzesze zadowolonych pacjentów i ich rodzin, lekarzy kierujących na badanie oraz liczne referencje ośrodków medycznych, które współpracują z Resonicą.

Zapraszamy na www.resonica.pl.