SK 1920 Sponsorem „Niebieskich” w derbach

23 maj 2023 | 12:25

W wyjazdowym spotkaniu z GKS Katowice piłkarze „Niebieskich” wystąpią w koszulkach z logotypem Stowarzyszenia Kibiców Ruchu Chorzów z Katowice SK 1920.

Prócz meczowych trykotów marka Sponsora będzie eksponowana na grafikach meczowych, w derbowych materiałach wideo publikowanych na kanale Ruch TV.

– Kibice Ruchu są w Katowicach od samego początku istnienia naszego Klubu. Do dziś Katowice są jednym z najliczniejszych i najaktywniejszych fanklubów. Tak jak jesienią z dumą zostaliśmy Sponsorem „Niebieskich” w derbowym meczu i będziemy mocno trzymać kciuki za zwycięstwo naszej drużyny. Dziękujemy wszystkim naszym członkom i wspierającym, bez których podejmowanie takich inicjatyw nie byłoby możliwe – mówią przedstawiciele SK 1920.

Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów z Katowic SK 1920 oficjalnie rozpoczęło działalność 3 października 2021 r. i jego misją jest wspieranie działań Klubu oraz fanów „Niebieskich” ze stolicy województwa. Stowarzyszenie liczy obecnie ok. 100. członków. Wszystkich kibiców zachęcamy do wstąpienia w jego szeregi. Deklarację znajdziecie na stronie sk1920.pl.