Spotkanie Zarządu z członkami Wielkiego Ruchu

20 lis 2023 | 18:49

Informujemy, że wzorem poprzednich lat, tak i w tym roku po zakończeniu walki o ligowe punkty Zarząd naszego Klubu spotka się z członkami Wielkiego Ruchu - Stowarzyszenia, bez którego nie sposób wyobrazić sobie już Niebieskiej rzeczywistości – by porozmawiać i podyskutować o tym, co zdarzyło się w ostatnich miesiącach oraz o planach na przyszłość.

Data spotkania została wyznaczona w porozumieniu z Zarządem Wielkiego Ruchu na wtorek 19 grudnia. Szczegóły organizacyjne będą jeszcze komunikowane – zarówno w naszych klubowych mediach, jak i na profilach Stowarzyszenia.

Ponadto już teraz zapewniamy i zapowiadamy, że po ostatnim tegorocznym spotkaniu w PKO BP Ekstraklasie dokonamy oceny rundy jesiennej za pośrednictwem naszych kanałów komunikacyjnych, dając także Kibicom możliwość zwrócenia się z pytaniami o najbardziej nurtujące kwestie, na które odpowiedzi udzieli Zarząd wraz z pracownikami Klubu.

Zdajemy sobie sprawę, że dotychczasowe wyniki osiągane przez Ruch w tym sezonie są dalekie od oczekiwań Niebieskiej Społeczności. Przerwa w rozgrywkach i czas podsumowań nadejdzie wkrótce – nim to się stanie, Ruch rozegra jeszcze cztery mecze o punkty w PKO BP Ekstraklasie. To wokół nich, nie tracąc z oczu przyszłości i zimowego okienka transferowego, koncentrują się teraz nasze działania. W niedzielę gramy z Koroną Kielce na Stadionie Śląskim. Jesteśmy przekonani, że - jak dwa poprzednie spotkania w „Kotle Czarownic” - tak i to najbliższe będzie piłkarskim świętem, podczas którego zjednoczeni będziemy walczyć o jak najlepszy wynik.

„Hej Ruchu nasz...”