„Szuflada 15” Partnerem Ruchu Chorzów!

11 kwi 2024 | 14:20

Restauracja „Szuflada 15”, działająca w Chorzowie przy ul. Wolności 15, została oficjalnym Partnerem naszego Klubu.

- Cieszymy się, że kolejna rozpoznawalna marka na kulinarnej mapie Chorzowa zacieśniła i sformalizowała współpracę z Ruchem. Życzymy sobie, by była jak najbardziej owocna dla obu stron i zapraszamy wszystkich kibiców do skorzystania z oferty „Szuflady 15”. Witamy na Niebieskim pokładzie – mówi Seweryn Siemianowski, prezes naszego Klubu.

„Szuflada 15” mieści się w Chorzowie przy ul. Wolności 15. Działa od 2023 roku. Prowadzi sprzedaż nie tylko stacjonarnie, ale również na dowóz. Od lutego w jej ofercie znajduje się „Menu Kibica”, w którego skład wchodzą Niebieskie burgery, Niebieskie pankejki, frytki i biało-niebieskie szoty, a część zysku ze sprzedaży tych dań zasila Ruch.

- Kibice to nasi najlepsi klienci. Bardzo podoba mi się, że identyfikują się ze swoim Klubem. Widziałem to zagranicą i jestem zadowolony, że tak jest również w Chorzowie. Kibic nie jest kojarzony już z „kibolem” idącym w szaliku, którego trzeba ominąć. Cieszy mnie widok kibiców w lokalu siedzących koło małżeństw, rodzin. Ruch to Chorzów, Szuflada to Chorzów. Razem dbajmy, by w naszym mieście działo się jak najlepiej – mówi Marcin Dombek, właściciel „Szuflady 15”.

Z ofertą naszego nowego Partnera możecie zapoznać się na stronie internetowej TUTAJ. Zachęcamy też do polubienia fanpage'a na Facebooku TUTAJ

Zapraszamy na „Wolkę” do „Szuflady 15”!