Game Ready – nasz must have w regeneracji po treningu

23 kwi 2024 | 15:13

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]. Jednym z ważniejszych elementów przygotowania do meczu, co może niektórych zdziwić, jest regeneracja. Treningi i strategia oczywiście są podstawą, jednak nic się zdadzą, jeśli mięśnie zawodników w dniu rozgrywki będą zmęczone i obolałe. Organizm każdego sportowca mimo obciążeń musi stale utrzymywać się w doskonałej formie, dlatego potrzebuje prawidłowego odżywienia, odpowiedniej dawki snu i efektywnej regeneracji.

Często jednak nasi zawodnicy, zwłaszcza w środku sezonu czy podczas zgrupowań, nie mają do dyspozycji optymalnej ilości czasu na odpoczynek. Wtedy sięgają po sprawdzone rozwiązania, które w naturalny i bezpieczny sposób przyspieszają regenerację po wysiłku. Z pomocą przychodzi aparat do terapii zimnem i uciskiem, czyli Game Ready. To idealny sprzęt po ciężkim treningu, a także mocne wsparcie dla zawodników z kontuzją, które pozwala szybciej wrócić na boisko po urazie lub operacji.

Regeneracja potreningowa – dlaczego jest tak ważna?
Regeneracja potreningowa odgrywa kluczową rolę w procesie budowy siły, wytrzymałości i elastyczności mięśniowej. To w tym czasie ciało odzyskuje siły po wysiłku, naprawiając mikrourazy i przywracając równowagę metaboliczną.
Brak odpowiedniej regeneracji może prowadzić do przetrenowania i chronicznego zmęczenia, a co za tym idzie pogorszenia formy. Poza tym zwiększa ryzyko kontuzji i wyłączenia z gry. Dlatego właściwa regeneracja, obejmująca m.in. odpowiednią dietę, sen oraz zabiegi regeneracyjne, takie jak masaż czy terapia zimnem, jest kluczowa dla osiągnięcia optymalnych wyników sportowych.

Ból kolana, kostki lub barku? Na ratunek przychodzi Game Ready
Dzięki naszemu Partnerowi – firmie WERON, nasi zawodnicy mają dostęp do światowej klasy sprzętu do regeneracji sportowej. Niekwestionowanym faworytem zarówno wśród naszych piłkarzy, jak i sztabu medycznego jest Game Ready. 
Game Ready szybko łagodzi ból i zmęczenie mięśni. To też nieoceniony sprzęt przy urazach, który zmniejsza obrzęk, hamuje stan zapalny i stymuluje procesy naprawcze, dzięki czemu pozwala na szybszy powrót powrót do gry. 
Sprzęt ten jest poręczny i mobilny, dzięki czemu możemy zabrać go na trening czy wyjazdowy mecz. Po intensywnym treningu, meczu, czy urazie Game Ready wkracza do akcji. 

Jak działa sprzęt Game Ready?
Jak działa system Game Ready? Otóż urządzenie wyposażone jest w anatomicznie dopasowane mankiety na daną okolicę ciała (np. kostka, kolano, czy bark). Wykonane zostały w oparciu o technologię skafandrów kosmicznych  NASA. Mankiety te podłączone są do aparatu, w którym uzupełnienia się wodę i lód. Po uruchomieniu sprzężone powietrze dociska mankiet do ciała, a krążąca woda schładza bolesną lub kontuzjowaną okolicę. 
To głębokie chłodzenie połączone z uciskiem łagodzi dolegliwości powysiłkowe i wspiera naturalną odnowę biologiczną. Aktywna krioterapia chłodzi obolałe miejsce, co skutecznie zmniejsza obrzęk oraz łagodzi skurcze mięśni i ból.
Urządzenie Game Ready jest proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu nasi sportowcy mogą samodzielnie je obsługiwać i korzystać z niego wtedy, kiedy tylko potrzebują. 

Game Ready – krioterapia w domu dla każdego, nie tylko dla zawodników
Warto wiedzieć, że krioterapia z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu nie jest zarezerwowana tylko dla profesjonalnych sportowców. Tak naprawdę każdy może z niej skorzystać! Urządzenie jest bezpieczne i proste w obsłudze i … dostępne w wypożyczalni on-line
Dużo trenujesz i chcesz zadbać o  swoją regenerację, np. przez zawodami? A może miałeś uraz lub planujesz operację i chcesz jak najszybciej wrócić do sprawności? Chcesz jak najszybciej wrócić do formy po przeciążeniu lub urazie? Wynajmij urządzenie Game Ready i szybko uporaj się ze swoimi dolegliwościami jak nasi zawodnicy! Profesjonalny sprzęt jest zdecydowanie skuteczniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem niż coldpacki czy worki z lodem.