WERON oficjalnym dostawcą suplementów

1 lut 2023 | 14:45

Do końca sezonu 2023/2024 firma WERON będzie zaopatrywać Ruch Chorzów w specjalistyczne suplementy. Witamy w „Niebieskiej” drużynie!

– Ruch to tradycja i historia. Ruch to ogromna społeczność kibiców, nie tylko z Górnego Śląska, ale i poza granicami kraju. Chcąc się wspólnie rozwijać, uważam, że nasze drogi zeszły się w dobrym momencie. Ruch ma silny trend odbudowy swojej wartości sportowej i potwierdza to od jakiegoś czasu już na boisku. Klub i zarządzanie nim odbywa się dziś w sposób przemyślany, a my z Ruchem po cichu pracowaliśmy już wcześniej. Dobra znajomość potrzeb klubu, akademii, rozwoju prewencji i regeneracji zawodników, a co za tym idzie świadoma suplementacja i żywienie to nasza bajka. Stąd nie było mowy, abyśmy nie podjęli chęci włączenia się do bezpośredniej pracy z klubem i wsparcia swoim know-how. Piłkarski Ruch Chorzów doskonale wpisuje się w naszą ekspansję na rynku piłki nożnej, a budowanie świadomości prozdrowotnej przez sport jest naszym kierunkiem promocji od lat. Z Ruchem na pewno związujemy się na lata. Trzymam mocno kciuki za rundę wiosenną, na pewno pojawię się na niejednym zgrupowaniu drużyny, czy meczu i z chęcią założę niebiesko-biały szalik otrzymany od Prezesa Seweryna Siemianowskiego – mówi Prezes Firmy Bartosz Weron.

– Rozpoczynamy długofalową, bardzo ważną dla nas współpracę. Firma WERON będzie zaopatrywać naszych zawodników w niezbędne suplementy, odżywki i sprzęt. W zawodowym sporcie o sukcesie często decydują detale, także te dotyczące właściwego przygotowania organizmów do wysiłku i rywalizacji. My o te detale chcemy zadbać i zapewnić drużynie jak najlepsze warunki. Mieliśmy już okazję współpracować i mogę stwierdzić, że nasz Partner, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, jest dla nas gwarantem jakości – podkreśla Seweryn Siemianowski, Prezes Ruchu.

– Suplementacja, jak i samo odżywianie, jest bardzo ważna w zawodowym sporcie. Oczywiście chcielibyśmy, by wszystkie ważne substraty energetyczne dostarczać do organizmów w sposób naturalny, czyli z pożywieniem, natomiast tak się nie da i wtedy z pomocą przychodzą specjalistyczne suplementy. To świetna sprawa, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą WERON, ponieważ jest ona w tej branży jedną z wiodących w Polsce. Zaopatruje wiele zespołów i reprezentacje na całym świecie. Jestem pod wrażeniem, w jakie dyscypliny sportu są zaangażowani, m.in. w kolarstwo, gdzie precyzyjne odżywianie jest dużo ważniejsze niż w piłce nożnej. Jestem spokojny, że będziemy mieli komfort zarówno jeśli chodzi o ilość, jak i jakość dostarczanych suplementów dla naszych zawodników. Mamy do dyspozycji szeroki wachlarz produktów, które mieliśmy już okazję wypróbować, wspomagać się nimi. Pomogły nam m.in. w zeszłym roku przed barażami, kiedy drużyna była mocno wyczerpana i szukaliśmy różnych sposobów na poprawę kondycji psychomotorycznej i to się udało. Fajnie, że zrobiliśmy kolejny krok – mówi Wojciech Grzyb, asystent trenera Jarosława Skrobacza odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zespołu.


Firma WERON od ponad 15 lat dostarcza federacjom, klubom i sportowcom najnowocześniejsze systemy do regeneracji i rehabilitacji, profesjonalną suplementację, akcesoria dla fizjoterapeutów, czy stabilizatory i ochraniacze.

W ofercie Firmy znajdują się światowe, topowe marki z zakresu szeroko pojętej medycyny sportowej:

  • regeneracja i rehabilitacja: Therabody, Game Ready;
  • suplementacja: NAMEDSPORT, Z-Konzept, Beet It Sport, Cherry Active;
  • fizjoterapia: Sixtus Italia, Dynamic Tape, Cramer, NAQI;
  • stabilizatory, ochraniacze i odzież regeneracyjna: McDavid, Shock Doctor, Incrediwear;
  • oraz wiele innych.

WERON jest dostarczycielem m.in. do Polskiego Związku Piłki Nożnej, Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Polskiego Związku Kolarskiego, Polskiego Związku Biathlonu oraz Oficjalnym Partnerem m.in. PGNiG Superligi, Warty Poznań, Górnika Łęczna, Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Trefla Gdańsk, Asseco Resovii, czy Łomża Industria Kielce. Oferta skierowana jest także do klientów indywidualnych. Cały asortyment dostępny jest w sklepie online www.weron.pl.


WERON

​​​​​​​ul. Hoffmanowej 21/2

​​​​​​​35-016 Rzeszów

tel. +48 17 855 46 48

info@weron.pl

www.weron.pl

Instagram: @weron.pl

FB: @weronpl