Karnetowiczu, wybierz swoje miejsce na Stadionie Śląskim

13 wrz 2023 | 20:55

Powoli zbliżamy się do powrotu do Chorzowa, czyli przenosin na Stadion Śląski. Ten złożony proces rozpoczniemy od operacji „przeniesienia” karnetowiczów.

Umowa ze Stadionem Śląskim jest na tyle elastyczna, że daje nam możliwość organizacji meczów ligowych w kilku różnych wariantach dopuszczonej pojemności. W związku z powyższym karnetowiczów musimy przypisać do takich miejsc na Stadionie Śląskim, które będą dostępne bez względu na wybrany wariant pojemności. Wariant podstawowy, na którym się opieramy, to 15 882 miejsca. Przedstawia go poniższa mapa:

Począwszy od czwartku 14 września od godz. 14:00 aż do środy 20 września do godz. 20:00 posiadacze karnetów mogą samodzielnie wybierać swoje miejsca na Stadionie Śląskim według poniższego schematu.


 

Przykłady:

  • kibice, którzy posiadają karnety na sektor A w Gliwicach, na Stadionie Śląskim mogą wybrać swoje miejsce WYŁĄCZNIE w obrębie sektorów 9D, 9G i 10 G;

  • kibice, którzy posiadają karnety na sektor M w Gliwicach, na Stadionie Śląskim mogą wybrać swoje miejsce WYŁĄCZNIE w obrębie sektorów 27D, 28D, 29D, 30D, 31D, 32D i 33D.

Karnetowicze VIP zostaną przypisani do nowych miejsc indywidualnie. Kibice, którzy we wskazanym terminie nie wybiorą swoich miejsc, zostaną przypisani automatycznie (w obrębie wskazanych sektorów).

UWAGA! W przypadku otwierania na poszczególne mecze kolejnych części stadionu (np. górne sektory na trybunie zachodniej), karnetowicze będą mieli możliwość zmiany swojego miejsca na dany mecz.

Wyboru swojego miejsca na Stadionie Śląskim można dokonać online w systemie biletowym na bilety.ksruch.com oraz stacjonarnie w naszych punktach sprzedaży – Strefie Kibiców na Cichej, sklepie „eRka” na Jagiellońskiej oraz na Niebieskiej Wyspie w Galerii AKS przy ul. Parkowej.

Zmiana stadionu i wybór nowego miejsca wiąże się również z koniecznością wymiany karnetów. Nowe karnety można zamawiać w formie wysyłkowej w momencie wyboru miejsca lub odbierać stacjonarnie w naszych sklepach. O terminie rozpoczęcia wysyłek karnetów oraz ich wydawania stacjonarnego poinformujemy w osobnym komunikacie.

Jak wybrać swoje miejsce przez Internet? Logujemy się na stronie bilety.ksruch.com. Na liście wydarzeń klikamy KARNETOWICZE NA STADIONIE ŚLĄSKIM – WYBÓR MIEJSC. Podajemy numer PESEL i numer karnetu. Po otwarciu mapy Stadionu Śląskiego wybieramy miejsce (w obrębie wyznaczonych sektorów – rozpiska powyżej), wybieramy formę odbioru nowego karnetu i klikamy ZAMAWIAM. Gotowe!

Przenosiny na Stadion Śląski to dla nas spore wyzwanie. Wszelkie uwagi, sugestie i pytania prosimy kierować na adres marketing@ksruch.com.